Після ураження Антонівського мосту люди почали користуватись водним транспортом — ЗМІ

2 года назад 0

На Херсонщині, після ураження Антонівського моста, місцеві мешканці добираються з тимчасово захопленого Херсона у Голу Пристань та Олешки і у зворотному напрямку водним транспортом по Дніпру.
Як передає , відповідне відео у оприлюднило херсонське видання «Мост».

На відео зазначається, що місцеві мешканці добираються з Херсона у Голу Пристань та Олешки і назад на водному таксі, баркасі чи на човнах з веслами.

Вартість водного таксі – 1 тисяча гривень, місце в баркасі – 100 гривень.

Також зазначається, що через відсутність автомобільного сполучення вартість овочів у тимчасово захопленому Херсоні зросла в два-три рази, адже овочі доправляють пасажирськими річковими катерами. Окрім овочів Дніпром доправляють крупи та борошно. Херсонці турбуються через наближення зими, адже без запасів продовольства зима в обласному центрі буде складною.Як повідомляв Укрінформ, українські військові знову завдали ударів по Антонівському та Каховському мостах.
Депутат Херсонської облради Сергій Хлань назвав безперспективними плани загарбників знайти альтернативу пошкодженому Антонівському мосту.

Антонівський міст — міст через Дніпро, який з'єднує Херсон з лівобережжям. Урочисте відкриття мосту відбулося 24 грудня 1985 року.