Побачити світ раніше: стартує благодійна кампанія допомоги маленьким херсонцям

5 лет назад 0

Три тисячі сто вісімдесят дев’ять немовлят у 2018 році побачили світ у Херсонських пологових будинках. Але статистика свідчить про те, що кожна десята дитина народжується передчасно.

Зазвичай такі малюки виявляються не готовими для самостійного забезпечення своєї життєдіяльності і їм потрібна допомога професійних лікарів та особливого сучасного обладнання, яке, на жаль, у більшості перинатальних медичних центрів відсутнє. Звісно, про звернення до інших закладів не може бути й мови, бо перевезення передчасно народжених діток має надто високі ризики для їх життя.

На сьогодні в Україні спостерігається позитивна тенденція розвитку системи охорони здоров’я, держава виділяє кошти на потреби таких пацієнтів, однак бюджетного фінансування не завжди вистачає для повноцінного забезпечення медичних закладів усім необхідним. У такі моменти неоціненною стає допомога соціально відповідального бізнесу.

Запрошуємо місцян об’єднатися і разом допомагати найменшеньким українцям.

З 1 по 4 червня у всіх магазинах EVA пройде благодійна акція Orange Days в EVA! В рамках проекту певний відсоток від вартості акційних товарів з помаранчевими цінниками в магазині перераховується на придбання необхідного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні відділення передчасно народжених і маловагових дітей» м.Херсон.

Передача пристроїв до обласної дитячої лікарні м.Херсон відбудеться 18 червня.

Використання інтенсивної терапії, сучасного обладнання, кваліфікована допомога лікарів та ефективних методів догляду допомагає з успіхом долати проблеми зі здоров’ям у новонароджених. Отже, дуже важливо не бути байдужими до проблем нашого міста та разом будувати майбутнє.