Пояснення щодо доцільності закриття кордону з ТОТ в Херсонській області

2 года назад 0

В Херсонській області на місці контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) "Чаплинка", робота якого остаточно припинена 19 жовтня, буде стаціонарний пост прикордонників.
Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України із запитом щодо доцільності закриття КПВВ "Чаплинка" на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.
Про це під час брифінгу, проведеного IPC-Генічеськ, сказала Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ірина Верігіна, повідомляє Depo.Херсон.
За словами Ірини Верігіної, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини відомо про занепокоєння правозахисників щодо закриття КПВВ "Чаплинка". " Ми звернулися до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій із проханням надати докладні пояснення щодо доцільності закриття КПВВ "Чаплинка". Також спілкувалися з Державною прикордонною службою. Прикордонники відповіли, що на місці КПВВ буде облаштований стаціонарний пост ", — сказала Верігіна.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.