Поліцейські Херсона провели рейд на захист тварин

3 года назад 0

Про захист тварин від жорстокого поводження розповіли жителям міста Херсона під час спільного рейду дільничні офіцери поліції та представники громадської організації «Зоозахист Херсонщини».
— Після нещодавньої робочої зустрічі з представниками громадської організації «Зоозахист Херсонщини» ми обговорили з ними питання взаємодії та налагодження співпраці не лише по документуванню, розкриттю та розслідуванню злочинів відносно тварин. А і щодо проведення профілактичної роботи по недопущенню жорстокого поводження з тваринами. З цією метою ми розробили спеціальні листівки, у яких закликали громадян одразу повідомляти в поліцію про факти знущань над тваринами, — зазначив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції області Ярослав Шанько.
Дільничні офіцери поліції разом із зоозахисниками роздали херсонцям інформаційні листівки та нагадали, що жорстоке поводження з тваринами є неприпустимим явищем і у разі виявлення таких фактів потрібно негайно телефонувати на лінію «102», аби в подальшому не допустити подібних випадків.

Відділ комунікації поліції Херсонської області