Поліція Херсонщини закликає дотримуватись карантинних обмежень

2 года назад 0

За статистичними даними на Херсонщині, незважаючи на загальне щоденне зниження захворюваності на COVID-19, кількість смертей залишається на високому рівні. Отже, поліція наполегливо рекомендує мешканцям та гостям області дотримуватися протиепідемічних обмежувальних заходів. В свою чергу, поліцейські продовжують контролювати та реагувати на порушення встановлених карантинних правил.
Як повідомив заступник начальника ГУНП у Херсонській області Денис Захарченко, за минулий тиждень карантину правоохоронці перевірили близько 7 тисяч суб’єктів господарювання, серед яких торговельно-розважальні центри, заклади громадського харчування, промислової торгівлі та побутового обслуговування, пасажирський транспорт, а також спортзали. За виявленими фактами порушень встановлених протиепідемічних вимог поліцейські склали 425 адміністративних матеріалів.
Громадянам, які категорично відмовилися одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті, поліцейські винесли 421 постанову, за що передбачений штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. Також 3 адмінпротоколи отримали особи, які перебували у визначених місцях без «зеленого» COVID-сертифікату або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту. Відтепер їм загрожує мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень.
Окрема увага поліцейських приділяється перевірці достовірності COVID-сертифікатів. За минулий тиждень правоохоронці перевірили близько 2500 таких документів. Це запобіжні заходи, щоб виключити використання підроблених сертифікатів і не наражати на небезпеку громадян.
Поліція Херсонщини закликає жителів області пам’ятати, що здоров’я всіх залежить від правосвідомості кожного. Ні в якому разі не користуйтесь послугами осіб, які реалізують підроблені сертифікати про вакцинацію та довідки про проходження тестування на COVID-19! Натомість, терміново повідомляйте про ці факти за номером «102». Дотримуйтеся вимог карантину, вакцинуйтесь, носіть у приміщеннях та громадському транспорті маски чи респіратори та, за можливості, уникайте скупчень людей. Бережіть себе та рідних!
Відділ комунікації поліції Херсонської області