Поліція Херсонщини закликає громадян під час відзначення державних свят дотримуватися карантинних вимог

4 года назад 0

Враховуючи ситуацію в області та по всій державі, коли щоденно зростають статистичні дані щодо захворювання на COVID-19, поліція Херсонщини закликає усіх мешканців та гостей області неухильно дотримуватися карантинних заходів. В свою чергу поліція області продовжує контролювати виконання карантинних обмежень.
За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченко, поліцейські продовжують контролювати дотримання протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого масштабного розповсюдження вірусу COVID-19. Також щодня по області для відпрацювання громадських місць, пасажирського транспорту, закладів харчування заступають близько 25 рейдових груп з числа працівників поліції та інших державних органів.
Загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 1054 адміністративних протоколи за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).
Шановні громадяни! Пом'якшення карантину та знаходження Херсонщини в «зеленій зоні» не скасовують необхідності дотримуватися карантинних вимог задля попередження поширення COVID-19, а саме:

  • перебувайте у громадських будівлях та транспорті в масках або респіраторах;
  • дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 метри;
  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря.

Тож просимо, в тому числі в зв’язку з наближенням державних свят, усіх відповідальніше ставитися до правил адаптивного карантину і дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!
Відділ комунікації поліції Херсонської області