Поліція Херсонщини закликає всіх мешканців неухильно дотримуватися карантинних обмежень

8 месяцев назад 0

На сьогоднішній день показники захворюваності на COVID-19 залишаються на високому рівні. За інформацією МОЗ, за минулу добу на Херсонщині зафіксовано 891 новий підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Поліція закликає усіх громадян уникати відвідування місць масового скупчення, неухильно дотримуватися соціальної дистанції та вимог карантинних обмежень. У разі виникнення будь-яких симптомів хвороби неодмінно звертатися до лікарів та залишатися вдома.
Звертаємо увагу, що на території області щоденно працюють рейдові групи з числа поліцейських та Держпродспоживслужби, які перевіряють дотримання наявних карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання.
Також поліцейські перевіряють наявність та достовірність сертифікатів. Нагадаємо, що як видача, так і використання підроблених документів – це злочин. Згідно з ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України підроблення документу карається штрафом до 17 тисяч гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. В свою чергу, ч.4 ст.358 ККУ передбачає, що використання завідомо підробленого документа карається штрафом до 850 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.
Поліція Херсонщини звертається до громадян. Пам’ятайте ! Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного.
Вакцинуйтесь, неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень. При перших проявах хвороби залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких!
Відділ комунікації поліції Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.