Понад 100 незаконних врізок до мереж водопостачання та водовідведення – штрафи високі

2 года назад 0

У квітні 2021 року в результаті обстеження водопровідних мереж в сел. Степанівка по вул. Горіховій було виявлено 5 самовільних приєднаньдо міськихводопровіднихмереж, щозафіксовановідповідними актами.
 
27-29 квітня, після попередження споживачів, фахівцями Водоканалу виконані роботи з відключення даних домоволодінь від міських водопровідних мереж шляхом розкопки екскаватором водопровідного вводу та подальшимвід’єднанням від мережі.
За фактом самовільного приєднання до мереж власникам домоволодінь нарахованіштрафні санкції.

Відключення і повторне підключення проводиться Водоканалом за рахунок споживача.Нарахування за самовільне приєднання до каналізаційних та водопровідних мережу приватному секторірозраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу, наприклад:
?15мм (водопостачання) – 13 858,65 грн;
?20мм (водопостачання) – 24 661, 84 грн;
?20мм (водопостачання+водовідведення) – 47742,05 грн.
 Понад 100 незаконних врізок до мереж водопостачання та водовідведення. виявлено працівниками Херсонського Водоканалу протягом двох останніх років.

Водоканал і надалі буде жорстко боротись з незаконними підключеннями. Самовільники не тільки завдають шкоди економіці підприємства, крадучи воду, але ставлять під загрозу безпеку водокористування херсонців. При несанкціонованому підключенні, як правило, не проводиться дезінфекція і промивання водопровідних мереж споживача, що погіршує санітарно-епідеміологічний стан мереж. Незаконні підключення призводять до зниження тиску в міських мережах, аварійних ситуаційз причини недотримання режимів приєднання та експлуатації ділянок мереж, внаслідок чого страждають сумлінніспоживачі.
Водоканал попереджає: самовільне водокористування без виконання технічнихумов, без розробкипроєктної документації і без укладання договору про надання послуг є порушеннямвимог чинного законодавстваі буде негайно припинено!

Порушники зможуть відновити постачання води тільки після отримання технічних умов таоформлення проєктної документації, повної оплатирахунків за самовільне приєднання та виконання робіт з відключення-підключення. Післяцього із споживачами будуть укладені договори та відкриті особові рахунки.

З питань узаконеннясамовільних підключень звертайтесь у каб. №10(пл. ім.Ю.Тутушкіна, 9), тел. 49-10-72.

Шановні споживачі, повертайтесь у правове поле взаємовідносин з Водоканалом! Не ухиляйтеся від дотримання вимог чинного законодавства і належним чином оформлюйтепідключення до мереж водопостачання та водовідведення! При самостійному та своєчасному зверненні Ви уникнетештрафних нарахувань!
Полина Светлова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.