Понад 1000 абітурієнтів із Херсонщини складатимуть НМТ у Миколаєві: алгоритм дій

2 недели назад 0

Понад 1000 абітурієнтів з Херсонщини складатимуть національний мультипредметний тест у Миколаєві. 

Про це  в ефірі Директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко.

Він зазначив, що загалом у Миколаївській області зареєструвались близько 7000 учасників НМТ, із них від 1000 до 1500 – з Херсонщини. 
Також Кирпенко повідомив, які документи необхідно підготувати випускникам: 

  • сертифікат учасника НМТ;
  • запрошення-перепустку;
  • документ, що ідентифікує людину.

“Далі необхідно розрахувати час доїхати до пункту тестування. На нього необхідно зайти не пізніше 9:50. Допуск триває з 9:30 по 9:50”, – додав Кирпенко. Він зазначив, що з автовокзалу Херсона починає курсувати транспорт до Миколаєва з 6:30.  

Всі учасники, які з поважних причин не потрапили на тестування, повинні протягом 3-х днів надати в Херсонський регіональний центр заяву на додаткову сесію. 

Вони плануються в середині липня 2024. 
 
Міністерство освіти та науки України розгляне можливість впровадження дистанційних вступних іспитів на магістратуру студентам, які перебувають на окупованих територіях та завершують навчання на бакалавраті в переміщених вишах.

Національний мультипредметний тест 2024 року (НМТ) у 2024 році складатимуть лише ті, хто планує вступати до університетів. Тестування відбуватиметься в комп'ютерній формі. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів.

14 березня 2024 року почалась реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті, яка триватиме до 15 квітня. Основне тестування триватиме з середини травня по середину червня.