Понад 150 енергетиків відновлюють електромережі Херсонщини

2 месяца назад 0

Наразі на відновленні електромереж на Херсонщині продовжують працювати 28 бригад енергетиків – це 152 робітників та 46 одиниць техніки.

Про це  в пресслужбі АТ "Херсонобленерго".

Зазначається, що ремонтні роботи виконують на повітряних лініях напругою 35 кВ, 10 кВ та 0,4 кВ, які живлять населені пункти: Тополине, Іванівка, Велика Олександрівка, Нововоронцовка, Миролюбівка, Трудолюбівка, Високе, Посад Покровське, Білозерка, м. Херсон.

Так, у Херсонському районі енергетики проводять роботи на кабельних мережах напругою КЛ-0,4кВ, ремонтують кабель. На мережах напругою ПЛ-10кВ та ПЛ-0,4 кВ проводять підключення споживачів та ремонт проводів, вводів після обстрілу.

Також додається, що у Високопіллі на мережах напругою ПЛ-10кВ проводять обрізку гілок дерев, на ТП — демонтаж шафи та трансформатора. У Бериславському районі Великоолександрівській громаді на мережах ПЛ-10кВ проходить обрізка гілок дерев. У Нововоронцовській громаді від порослі дерев розчищають мережі напругою ПЛ-0,4кВ, на кількох ТП проводять технічні огляди та облуговування обладнання. У Бериславі на мережах наругою ПЛ-0,4кВ проводять обрізку гілок дерев, на ТП проводять технічні огляди та обслуговування.

Раніше повідомлялось про те, що протягом грудня 2023 року та січня 2024 року енергетики ДТЕК Одеські електромережі чотири рази допомагали ремонтувати об'єкти електроінфраструктури на Херсонщині, що була пошкоджена російськими окупанатми.

Також йшлося про те, що на початку грудня для відновлення електропостачання на Херсонщині продовжують працювати 34 бригади енергетиків – це 180 робітників та 48 одиниць техніки.