Понад 2,5 тисячі людей з Херсонщини вже евакуювались у безпечні регіони — Верещук

2 месяца назад 0

Понад 2,5 тисячі людей з Херсонщини вже евакуювались у безпечні регіони. У першу чергу вивозять жінок з дітьми, людей старшого віку, хворих і людей з інвалідністю. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомила віцепрем'єр міністерка України Ірина Верещук.

"Ми маємо відпрацьовані маршрути. До прикладу, з Кривого Рогу до Львова, з Херсона до Хмельницького. Можна також дістатися Миколаєва чи Одеси й там сісти на евакопотяг", – сказала Ірина Верещук.

Також вона повідомила, що перші виплати готівкою люди отримують прямо на вокзалі. Це 2 тис. гривень на дорослого та 3 тис. гривень на дитину або особу з інвалідністю. Що відомо

  • На Херсонщині створили координаційний штаб з питань евакуації. Структура є тимчасовою і створена для того, щоб ефективніше розподілити ресурси та допомогти максимальній кількості людей.
  • З 26 по 29 листопада з Бериславського району виїхали до Кривого Рогу 223 жителі, зокрема 48 дітей. Усі евакуйовані отримали медичну допомогу, продукти та допомогу у розселенні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.