Понад 60 сортів картоплі від провідних селекціонерів продемонструють на Херсонщині

3 года назад 0

“Всеукраїнський День картоплі” прямує на Херсонщину! Уже наприкінці серпня, 26 – 27 серпня, в селі Чулаківка Скадовського району відбудеться “Картопляний блокчейн”. 

Це єдиний в Україні спеціалізований захід для виробників картоплі, організований у тісній співпраці між Українською асоціацією виробників картоплі та ТОВ “ДЛГ Україна”. Минулого року “Картопляний блокчейн” зібрав понад 600 учасників.

На Херсонщині захід прийме досвідчений виробник картоплі – фермерське господарство “Аделаїда”, яке обробляє близько 3 тис. га землі на зрошенні на Херсонщині та 5,5 тис. га на Житомирщині.

Під час заходу учасникам продемонструють понад 60 сортів картоплі від провідних міжнародних і національних селекціонерів, інноваційні схеми вирощування та сільськогосподарську техніку. 

Найголовніше, що можуть отримати від “Всеукраїнського Дня картоплі” фермери – це бізнес платформа, де вони можуть знайти постачальників, а також оптових покупців і переробників продуктів харчування.

Також учасники заходу візьмуть участь в спеціальній конференції зі зрошення. Окремої уваги заслуговує також семінар-панель щодо укладання контрактів на період осінь-зима-весна між виробниками, переробними підприємствами і представниками торговельних мереж України.

Захід відбудеться за сприянням Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні