Посол Литви відвідав КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка»

3 года назад 0

Сьогодні, 1 грудня 2020 року, Надзвичайний і Повноважений Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас перебуває із робочим візитом на Херсонщині. У рамках робочої поїздки Вальдемарас Сарапінас разом з постійним Представном Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем побували на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

У супроводі начальника Херсонського прикордонного загону полковника Юрія Чернова, Посол Литовської Республіки в Україні, відвідали КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка», де ознайомився з порядком функціонування КПВВ, умовами пропуску громадян через адмінмежу та роботою прикордонників в період дії карантинних заходів.

Особливу увагу було приділено інфраструктурі КПВВ та облаштуванні сервісної зони центру адміністративних послуг.

Під час візиту Вальдемарес Сарапінас та Антон Кориневич   відзначили важливу роль служби на даному напрямку та подякували військовослужбовцям за їх сумлінну роботу.

В свою чергу, полковник Юрій Чернов зазначив, що Державна прикордонна служба ефективно охороняє адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом, постійно впроваджує інновації в захисті від злочинності та зовнішньої агресії.

Пресслужба Херсонського прикордонного загону