Повернення на Херсонщину українських ЗМІ є одним із пріоритетних завдань для влади

1 год назад 0

У Міністерстві культури та інформаційної політики нагадали про конституційне право на доступ до інформації.

Доступ до українських медіа на визволених Херсонщині та Миколаївщині є одним із пріоритетних завдань Міністерства культури та інформаційної політики. Про це під час брифінгу у  сказав заступник міністра  Тарас Шевченко .

«Одним із перших (завдань) для нашого міністерства буде повернення на усі звільнені території Херсонщини, частини Миколаївщини доступу українських громадян до українських засобів масової інформації» , — наголосив Шевченко.

У цьому напрямку роботи міністерство врахує досвід із забезпечення інформацією та українськими медіа громадян, які мешкають на визволених територіях Харківщини, Донеччини та Луганщини.

Нагадаємо, 11 листопада на Херсонщині відновили трансляцію українського телебачення. Відступаючи, російські загарбники 10 листопада намагалися підрвати телевежу, однак змогли  знищити тільки її  передавальний центр.

Херсон був єдиним обласним центром, який Росія тимчасово окупувала після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. 11 листопада Збройні сили Укоаїни почали звільняти Херсон від російських загарбників. З цієї нагоди українські медіа провели флешмоб. додавши до айдентики зображення кавуна.