Повідомлено про підозру освітянці з Херсонщини

3 недели назад 0

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури представниці галузі освіти заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України). 

Про це повідомила пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, 47-річна колишня вчителька інформатики херсонського ліцею добровільно пішла на співпрацю із ворогом та обійняла посаду «начальника отдела статистического анализа и развития аналитико-статистического управления» у незаконному «министерстве образования и науки Херсонской области».
 
На цій посаді жінка пропонувала знайомим вчителям працевлаштовуватись в фейковий освітній орган. Керувала своїм «відділом», створювала та вела бази статистичних даних, що пов’язані із функціонуванням галузі. В межах своєї компетенції брала участь у підготовці та реалізації управлінських рішень «керівництва міністерства».  
 
Досудове розслідування здійснює УСБ України в Херсонській області. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.