Представники руху спротиву з Херсонщини передають гроші на підтримку «Охматдиту»

2 недели назад 0

Представники руху опору з Херсонщини “Жовтої Стрічки” передають грошову премію Сахарова на підтримку "Охматдиту".

Про це вони на своїй сторінці.

Зазначається, що представники “Жовтої Стрічки” направили лист до Європейського парламенту про направлення своєї частини грошової премії Сахарова, отриманої у 2022 році, на підтримку Фонду дитячої лікарні "Охматдит". 

“Сума внеску складає понад 350 тисяч гривень і буде використана для критично важливих потреб лікарні в цей важкий час”,  – йдеться в повідомленні.

  • Вранці 8 липня у Києві військові РФ вдарили ракетою по дитячій спеціалізованій лікарні України “Охматдит”. Головна лікарка Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холодняк в коментарі “Вгору” зазначила, що деякі лікарі, які виїхали з Херсона працюють в цьому медзакладі.
  • Жителька Херсонщини Анастасія Доля була з сином у приміщенні під час атаки армії РФ на лікарню.
  • 9 липня завершили аварійно рятувальні роботи на території “Охматдит”. Унаслідок атаки РФ 2 людини загинули, 32 – отримали поранення. 
  • У березні стало відомо, що У Києві в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” лікуються та проходять реабілітацію одинадцятирічна Настя та семирічна Маринка з Херсонської області. Діти отримали травми внаслідок обстрілів армії РФ.
  • Охматдит у Києві найбільша дитяча лікарня в Україні. Стаціонар розрахований на 620 лікарняних ліжок, де щорічно проходять лікування до 18 тисяч дітей. У 2020 році відкрили другу чергу нового корпусу лікарні.