Premier Compas Hotel заявив про поновлення роботи в окупованому Херсоні, оператор повідомив про припинення співпраці

2 недели назад 0

Готель Premier Compas Hotel заявив про відновлення роботи в окупованому російськими військами Херсоні, оператор повідомив про припинення співпраці та засудив дії власників та менеджменту готелю.

"Мережа готелів Premier засуджує будь-які колабораціоністські дії власників бізнесу в Херсоні і вважає, що такі рішення є зрадою інтересів України та її народу", — повідомили в пресслужбі Premier Hotels and Resorts.

У компанії додали, що менеджмент херсонського готелю не виходить на зв'язок із березня 2022 року і не відповів на заяву оператора про припинення співпраці.

"Опублікована в соцмережах інформація про нібито відновлення роботи Premier Compas Hotel в Херсоні є неприпустимою, навіть якщо буде доведено її фейковість. Наразі зв'язку з менеджментом готелю немає. Також заблокована можливість додати офіційну позицію мережі готелів Premier на новоствореній сторінці, яка використовує назву готелю в Херсоні" , – повідомила пресслужба.

Раніше в п'ятницю на створеній 9 травня сторінці під назвою херсонського готелю Premier Compas Hotel з'явилося повідомлення про відновлення роботи. У повідомленні уточнюється, що оплата здійснюється в рублях.

За даними з відкритих джерел, за адресою готелю вул. Михайлівська, 25 зареєстровано ПП "Банс", яке припинило діяльність через банкрутство у 2020 році. Компанія була власником розташованого в будівлі готелю оздоровчого комплексу "Загублений світ". Згідно з інформацією на сайті комплексу, готель Premier Compas Hotel має 19 номерів.

Як  повідомлялося, ТОВ "Прем'єр Інтернешнл" (Київ) у 2013 році підписало договір про управління готелем "Загублений Світ" в історичній частині міста Херсона, який пізніше буде перейменований на "Компас Готель Херсон".

Premier Hotels and Resorts (ТОВ "Прем'єр Інтернешнл") об'єднує 16 готелів категорій 3-5 зірок під брендами Premier Palace Hotels, Premier Hotels та Premier Compass Hotels. Вони розташовані в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Херсоні, Почаєві, Поляниці (Буковелі), Олександрії (Кіровоградська обл.) та Мішкольці (Угорщина). Загальний номерний фонд мережі складає понад 2,1 тис. номерів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.