Проект «КОПи» дозволить навчити дітей правилам безпеки на дорозі

5 лет назад 0

Представники патрульної поліції разом з громадськістю презентували соціальну ініціативу проекту «КОПи».

Презентація відбулась в облдержадміністрації сьогодні, 18 червня, під керівництвом заступника голови ОДА Андрія Балоня.

Під час презентації було зазначено, що основною метою даного проекту є забезпечення якісних змін у сфері громадської та дорожньої безпеки, підвищення рівня довіри та налагодження комунікації громади з поліцією, шляхом впровадження дієвих інструментів, інтерактивних продуктів для використання у позашкільній роботі та громадою м. Херсона та Херсонської області в цілому.

Соціальний проект з особистої, дорожньої та громадської безпеки «КОПи» (Кмітливі Охоронці Порядку) передбачає декілька напрямків реалізації.

По-перше, цей проект дозволить підготувати підлітків – майбутніх охоронців порядку через подання теоретичних та практичних знань і навичок, навчити їх самообороні, наданню першої медичної допомоги, тощо.

По-друге, в рамках реалізації проекту «КОПи» планується створення дитячого «автомістечка» з метою формування культури поведінки на дорозі. А вже на території створеного «автомістечка» у вечірній час проводити вуличний кінотеатр із показами соціальних роликів, проведення занять по безпеці дорожнього руху.

Та нарешті, впровадження даного проекту дозволить навчити дітей правилам безпеки на дорозі, підвищить імідж поліцейського та довіру до нього серед дітей та інших верств населення.

Реалізація даного проекту надасть можливість виробити системну роботу з ознайомлення дітей та молоді з ПДР, з підняття правосвідомості молоді, протидії негативних явищ, яка з року в рік буде лише удосконалюватися, адже проблема підготовки дітей та молоді до безпечного самостійного життя не зникне ніколи.

 Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА