Програма Сальдо передбачає продовження будівництва Ландшафтного парку "Таврійський"

3 года назад 0

Команда Сальдо наводить та підтримує порядок у Ландшафтному парку «Таврійський».
На цих вихідних активісти Команди Сальдо разом з мешканцями Таврійського мікрорайону провели суботник у молодому парку міста.
Міський бюджет раніше не мав коштів на такий масштабний проект. Тому Сальдо почав будувати його разом з командою і мешканцями Таврійського.
Зокрема, в програмі Сальдо «Динамічний розвиток Херсона 2020-2025» передбачено окремий розділ – «ЗЕЛЕНЕ місто».
В цьому розділі основний акцент на реконструкцію всіх парків і скверів з сучасним оснащенням зеленого простору, з організацією місць для відпочинку і занять спортом. Створення «фонтанних містечок» у зелених локаціях міста та в обов’язковому порядку — продовження будівництва повноцінного Ландшафтного парку «Таврійський».
Детально про БЛОК ПЛАНУ — «ЗЕЛЕНЕ місто» передбачено:
— Реконструкція і відновлення всіх парків, скверів і зелених зон з організацією місць для відпочинку і занять спортом.
-Створення «Фонтанних містечок» у зелених локаціях міста. Забезпечення системи поливу;
-Тотальне озеленення міста – програма постійного висадження дерев, квітів, кущів, сучасних трав’яних газонів та професійне утримування зеленого господарства працівниками спеціалізованого комунального підприємства «Зеленгосп»;
-Реалізація нового проекту «Зелені алеї» — облаштування існуючих алей вздовж тротуарів об’єктами паркової архітектури: лавочками, міні-фонтанами, освітленням, місцями для прогулянок з домашніми улюбленцями;
— Нова міська Набережна. Подовження набережної, облаштування Дніпровського схилу (Парк Слави).