Ректор ХДУ розповів студентам про концепцію управління бізнес-процесами

2 года назад 0

Сьогодні, 21 жовтня ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський провів публічну лекцію «Концепція управління бізнес-процесами в ХДУ». На зустріч із ректором завітали студенти факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
«Я б назвав нашу зустріч не лекцією, а моєю спробою розшарити у вашій свідомості власну історію, поділитися своїми поглядами, системою цінностей. Мені дуже хочеться, аби ви, наші пасіонарні студенти, які навчаються на факультеті комп’ютерних наук, фізики та математики були успішними, адже ім’я, репутацію та успіх Херсонського державного університету формуєте саме ви», – так розпочав спілкування зі студентами Олександр Співаковський.
На прикладі системи управління, що діє у Херсонському державному університеті Олександр Співаковський розповів про важливість делегування та розподілу повноважень. А також створення відповідних каналів комунікації керівництва закладу зі студентами.
Він підкреслив, що концепція роботи Херсонського державного університету спрямована виключно на підвищення якості надання освітніх та інших видів послуг, увідповіднення їх вимогам сучасності, ефективне управління бізнес-процесами задля забезпечення конкурентоспроможного майбутнього закладу.
У ході лекції Олександр Співаковський намагався донести молодому поколінню, що протягом життя варто розширювати коло друзів і нових знайомств. Він наводив чимало прикладів, спираючись на власний життєвий досвід. Адже, за його словами, він – щаслива людина.
Також ректор анонсував студентам власний курс «Управління відносинами IT-технологій». За його словами, це найголовніший ресурс, який сьогодні дає кожному чимало можливостей.
Пресцентр ХДУ