Ректор Херсонського держуніверситету привітав з Днем знань

3 года назад 0

Ректор ХДУ Олександр Співаковський побажав, щоб новий навчальний рік був яскравим та захоплюючим!
— Для першокурсників цей день особливий і хвилюючий, адже починається цікавий, але й нелегкий шлях створення власної професійної траєкторії! Шановні першокурсники, дякую, що обрали Херсонський державний університет. Від сьогодні – ви повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини! Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Досягайте високих результатів у навчанні, впевнено йдіть до своїх цілей!
Висловлюю слова вдячності усім освітянам за щоденну працю, наполегливість та єдність думок, які стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти. Які б виклики не очікували нас – звичне навчання в стінах закладу освіти чи дистанційне – ми маємо рухатися вперед, йдучи в ногу з часом. Адже знання – це та рушійна сила, від якої залежить, яким буде наше суспільство вже у найближчому майбутньому.
Вірю, що новий навчальний рік порадує усіх нас великими успіхами та здобутками, відкриє перед молоддю нові можливості пізнання світу, педагогам принесе задоволення від їх плідної праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх дітей.
Нових звершень нам усім, добробуту і цілеспрямованості у реалізації прагнень, мрій і сподівань! Бажаю бути здоровими та сильними духом, творити добро, приймати мудрі рішення та йти до мети!, — побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.