Рідні загиблих захисників братимуть участь у відборі кращої пропозиції Меморіального комплексу «Бузковий гай» у Херсоні

2 недели назад 0

Рідні загиблих захисників братимуть участь у відборі кращої пропозиції Меморіального комплексу "Бузковий гай" у Херсоні.

Про це повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Оголошений 1 травня відкритий архітектурний конкурс на проєктну пропозицію щодо створення Меморіального комплексу "Бузковий гай" пам’яті захисників Херсона викликав у суспільстві великий інтерес. На нього активно відгукнулись архітектори, скульптори, студенти та авторські колективи з усієї України. Сьогодні – останній день подання реєстраційних заявок на участь у конкурсі, отримання учасниками конкурсної документації.

Вже з понеділка, 13 травня, розпочнеться сам конкурс і триватиме він до 9 серпня поточного року. На 15 серпня запланований розгляд конкурсних робіт. До складу журі входять 15 людей. Це представники МВА, Центральної районної у м. Херсоні ради, архітектори тощо. За пропозицією громадськості до складу конкурсного журі введено рідних загиблих у нерівному бою з російськими окупантами 1 березня 2022 року захисників.

Підсумки конкурсу будуть підбиті перед Днем Незалежності України. Ця робота проводиться для гідного вшанування пам’яті захисників Херсона. Проєктований простір використовуватиметься після поліпшення безпекової ситуації в громаді.