Рівненські енергетики допомагають повертати світло на деокуповану Херсонщину

3 недели назад 0

    На звільнених територіях Херсонської області енергетики оперативно розпочали відновлювальні роботи.
Долучились до херсонських колег та постійно працюють над відновленням подачі світла до будинків абонентів спеціалісти з Рівненського, Житомирського, Кіровоградського та Чернівецького обленерго.
Відступаючи із захоплених територій росіяни замінували велику кількість земель, приміщень та споруд, тож робота комунальників значно ускладнюється та є вкрай небезпечною. Працюють вони у команді із рятувальниками та військовими.
На Херсонщині наразі працюють монтери з Млинівського та Дубенського районів, вони прокладають лінії вже близько 2 місяців. Загалом у Херсонській області знаходяться 23 спеціаліста з Рівненщини, допомагає їм 8 одиниць техніки.
Щоденно вони ліквідовують обриви дротів та захисних тросів, встановлюють нові електроопори та ізолятори для Херсонобленерго, а також прокладають ліній для передання струму.
Вже вдалось відновити роботу п’яти підстанцій, встановити проміжні дволанцюгові опори для сталеалюмінієвих проводів загальною протяжністю понад 96 км, відремонтувати майже 16 км електромереж.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.