Різновиди бактерицидних ламп: ультрафіолетові (УФ) лампи, плазмові лампи та інші технології

10 месяцев назад 0

Різновиди бактерицидних ламп: ультрафіолетові (УФ) лампи, плазмові лампи та інші технології

Існує кілька різновидів бактерицидних ламп, які відрізняються за принципом роботи та застосуванням:

  • Ультрафіолетові лампи (UV-C лампи) — це найбільш поширений тип бактерицидних ламп. Вони випромінюють ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні 200-280 нм, яке може знищувати бактерії, віруси та інші мікроорганізми.
  • Плазмові (PBL) — це новітній тип бактерицидних ламп. Вони використовують ефект плазми, щоб знищувати бактерії та віруси. Плазмові бактерицидні лампи відрізняються від ультрафіолетових ламп тим, що вони не випромінюють ультрафіолетове випромінювання, що може бути шкідливим для людей.
  • Кварцеві — це тип бактерицидних ламп, які використовують кварцеву трубку, щоб знищувати бактерії та віруси. Кварцеві лампи можуть мати різні довжини хвиль, що дозволяє їм ефективно дезінфікувати різні поверхні та приміщення.
  • LED-бактерицидні лампи — це новий тип бактерицидних ламп, який використовує світлодіодні діоди для випромінювання вузького спектру світла, яке знищує бактерії та віруси. LED-бактерицидні лампи відрізняються від ультрафіолетових ламп тим, що вони не випромінюють ультрафіолетове випромінювання, що може бути шкідливим для людей.

Кожен тип бактерицидних ламп має свої переваги та недоліки, і вибір конкретного типу залежить від специфічних потреб та умов застосування. Перед використанням будь-якої бактерицидної лампи, важливо ознайомитися з інструкцією виробника та дотримуватися рекомендацій щодо безпечного та ефективного застосування. Купити будь-який з різновидів можна в .

Ульрафіолетові
Ультрафіолетові (УФ) є одним з найпоширеніших засобів для дезінфекції повітря та поверхонь. Ці лампи випромінюють світло з короткою довжиною хвилі, що дозволяє їм ефективно знищувати бактерії, віруси та інші мікроорганізми.

Плазмові (PBL)
Плазмові бактерицидні лампи (PBL) — це новітній тип дезінфікувальних пристроїв, які використовують ефект плазми, щоб знищувати бактерії та віруси.

Кварцеві
Кварцеві бактерицидні лампи — це ефективні та безпечні пристрої, які використовують ультрафіолетове (УФ) випромінювання для знищення бактерій та вірусів. Ці лампи мають ряд переваг та застосувань, які роблять їх популярними у лікарнях, аптеках, супермаркетах та інших місцях, де є високий ризик зараження.