Роботи фактично зупинено: ремонт Малоолександрівської школи саботують

3 недели назад 0

У вересні 2023 року розпочалися роботи щодо ремонту Малоолександрівської школи на Херсонщині. Однак за пів року фактично нічого не зроблено, роботи – зупинено. Зазначимо, що переможцем відкритих торгів тоді стало ТОВ «Атлас Буд-Про» з Харкова.

1 травня заступник начальника Херсонської ОВА Володимир Клюцевський здійснив чергову перевірка ходу будівельних робіт.

« Сьогодні перевірив стан справ. Фактично роботи повністю зупинено. Немає людей, немає матеріалу, відмовилися субпідрядники робити електропроводку, інші відмовилися продовжувати робити каналізаційні мережі, пішов з обʼєкта й головний прораб. Із заміною тепломереж взагалі нонсенс – проєктант вже 6 місяців не може зробити корегування проєкту та пройти експертизу» , –  Клюцевський.

Генеральний підрядник з Харкова ТОВ «Атлас Буд-Про» (керівник – І.Балута) згідно з технічною документацією мав завершити обʼєкт до липня 2024 року.

Однак на початку квітня заступник начальник ОВА також , що ситуація по ремонту – плачевна:

«Генеральний підрядник з Харкова амбітно зайшов на обʼєкт у вересні – 6 місяців назад. Роботи фактично стоять. Обіцяні батареї так і не закуплено. Штукатурні роботи – в середньому по одному квадратному метру в день! Людей на об’єкті – одиниці, а має працювати одночасно шість-сім бригад, аби встигнути завершити підготовку школи до нового 2024/25 навчального року. На другому поверсі стіни ще не висохли після зимового підтікання нового даху, який перекривався три місяці».

Наразі, за словами заступника начальника ОВА, він дав місяць на виправлення ситуації по ремонту Малоолександрівської школи.

«Скоріше за все заміною переможця торгів можна виправити ситуацію, а винними у саботажі мають зацікавитися правоохоронні органи» , – наголосив він.

Фото: Володимир Клюцевський