Родинна справа: подружжя з Миколаївщини вступило до лав Повітряних сил, аби відвоювати рідні землі

1 неделя назад 0

Анастасія з Миколаївщини, Владислав з Херсонщини — для подружжя війна — це особистий виклик, адже рідне селище чоловіка поблизу Криму окупували російські війська. Пара пішла служити у відділення енергозабезпечення зенітно-ракетних комплексів Повітряних сил.
Історію сім'ї п'ятого липня розповіли у пресслужбі Повітряних сил ЗСУ.

"Ми розуміємо, що для звільнення його рідного селища потрібно чимало зусиль та часу. Та, насправді, це особистий виклик" .
У січні 2022-го року Владислав зробив пропозицію Анастасії — планували весілля з батьками та рідними. Вже за місяць по території Херсонщини їхали колони російської техніки.

"Мережу заполонили кадри, котрі раніше бачили хіба що в підручниках з історії. Тільки тепер це було з нами, і про нас. Події розвивались надто стрімко" , — розповідає дівчина.

Розпис вирішили не скасовувати — одружились влітку 2022 року.

"У нас немає жодних сумнівів, що ми відвоюємо свої землі. Особливо радіємо, що нарешті ми стали до строю оборонців країни і безпосередньо братимемо участь у цьому процесі!"
Нині пара служитиме у Повітряних силах. Основна задача — забезпечення електроенергією зенітно-ракетних комплексів:

"До прикладу "Hawk" чи С300. Насправді це не менш важливо, ніж безпосередньо збивати ракети. Щоправда, я ще й пройшла навчання за кордоном на NASAMS, тому хто знає, можливо з часом і зміню напрямок" , — говорить Анастасія.