Росіяни підвищили вартість комунальних послуг для населення лівобережжя Херсонщини на 17%

3 недели назад 0

“Комуністичний рай”, який росіяни нібито побудували на лівобережжі Херсонщини, досить швидко скінчився. Місцеве населення довгий час не сплачувало тут за послуги ЖКГ, але тепер їх не просто зобов’язали це робити, а ще й підвищили тарифи на 17%. Натомість місцеві колаборанти й у цій ситуації намагаються знайти позитив, зазначаючи, що на території самої Росії комунальні послуги є значно дорожчими.Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські джерела.

“Рішенням робочої групи під головуванням заступника голови Уряду Росії Марата Хуснулліна затверджено план на 2023 – 2032 років поетапного підвищення тарифів у  регіонах. Відповідно до плану, на Херсонщині зростання тарифів на комунальні послуги з 01 липня 2024 року буде на 7% вищим, ніж у середньому по Росії” , – зазначає так званий “губернатор” області Володимир Сальдо.

Цікаво що колаборант досить хитро формулює свою думку, адже не називає повної суми підвищення, зазначаючи лише, що вона є на 7% більшою, ніж в Росії. У країні-агресорі ж тарифи збільшаться в середньому на 9,8% відсотків, відповідно для Херсонщини цей показник складатиме приблизно 17%.

Зазначимо, що у квітні 2023 року так звана “міністр соціальної політики” Херсонщини констатувала, що в регіоні настав омріяний комунізм.

Серед головних плюсів зазначалось безплатне житло, високі зарплати і скасування комунальних платежів.

“Ми живемо у справжньому комунізмі!” –  заявляла Бархатнова . Щоправда, цей “рай”, за її ж словами, мав скоро скінчитись.