Російська пропаганда та вербування: окупанти намагаються зробити з дітей Херсонщини солдатів

2 недели назад 0

На лівобережжі Херсонщини російські окупанти продовжують займатися мілітаризацію дітей та підлітків. За інформацією пропагандистських ЗМІ, росгвардійці та представники інших військових формувань ворога регулярно проводять в захоплених школах "уроки мужності". 

Такі заходи від окупантів давно вже стали нормою. Але псевдовлада ТОТ Херсонської області вирішила посилити пропаганду на так званому "законодавчому рівні". ЗМІ повідомили про розробку "обласною думою" (незаконний орган влади на тимчасово окупованій території) закону про "патріотичне виховання". 

Про що саме буде йти в цьому "законі", достеменно невідомо. Поки так звані чиновники та псевдодепутати лише створили "робочу групу" з його розробки, яку очолила зрадниця Тетята Томіліна, що очолює незаконну "обласну думу" 

Відправка дітей до росії 

Також відомо про черговий факт вивозу українських дітей до росії. На цей раз 36 дітей було відправлено до Волгоградської області рф, де знаходиться "військово-патріотичний табір". Там, за даними пропагандистів, вони пробудуть 21 день для навчання "військово-прикладним навичкам". 

Варто зазначити, що такі заходи є продовженням незаконного залучення дітей до війни проти України. Раніше стало відомо про проведення окупантами в захопленому Скадовську змагань з пілотування БпЛА серед школярів. Також, як повідомляв Центр нацспротиву, дітей неодноразово долучали до виробництва зброї. 

Крім цього, школярів на лівобережжі Херсонської області активно агітують до вступу до військових навчальних закладів рф. Зокрема, до Нахімовського училища в Маріуполі, де будується окремий корпус.