Російські чиновники залишили херсонську зрадницю без грошей і житлового сертифіката 

4 недели назад 0

Колаборантка Олена Шелестенко (Некроткова) скаржиться на те, що російські чиновники відмовили її родині у виплаті грошової допомоги і в видачі сертифікату на придбання житла в РФ.
Розповідь зрадниці про її поневіряння оприлюднив підконтрольний росіянам херсонський Телеграм-канал «Уютный Херсон».
В розміщеному в Телеграм-каналі пості не вказано авторство. Але його підтверджує сама Некроткова-Шелестенко, спілкуючись з користувачами ресурсу з власного акаунту і на підтвердження своїх слів розміщуючи повідомлення про оголошення підозри їй та її чоловіку.
Чоловік Олени Шелестенко, Геннадій Шелестенко, – теж колаборант, якому теж оголошена підозра.
В дописі йдеться про відмову чиновників з підмосковного міста Люберці в оформленні родині Шелестенко матеріальної допомоги і житлового сертифікату. Начебто, у заявників – якісь проблеми з документами.
Із спілкування колаборантки в коментарях до її допису можна зрозуміти, що і вона, і її чоловік отримали російські паспорти.
Також зрозуміло й те, що «кидалово» мешканців окупованих територій – розповсюджене явище в Росії. В коментарях ще одна жінка написала про прикрий випадок, який трапився з нею.
Олена Шелестенко пише, що вона та її чоловік особисто знайомі з гауляйтером Херсонщини Володимиром Сальдо, і ставлять собі це в заслугу. Дійсно, під час виборчих компаній подружжя робило газету «Херсонський вістник NEW», де піарилися Сальдо і його найближче оточення.      
Але напевне і самі колаборанти, написавши про знайомство з Сальдо для красного слівця, чудово розуміють, що вони для гауляйтера – не більше, ніж обслуга, перед якою він ніколи не відчуватиме себе зобов’язаним.   
Тому можна з великою вірогідністю припустили, що херсонських зрадників чекає в Росії зовсім не таке майбутнє, на яке вони розраховували.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.