Російські окупанти активно поширюють свою пропаганду серед дітей Генічеського району Херсонщини

2 недели назад 0

Генічеського району
Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Російські окупанти продовжують інтенсивну пропагандистську діяльність на окупованих територіях України. Останніми днями вісім шкіл  Херсонської області , включаючи навчальні заклади в  Генічеську, Рівному, Догмаровці, Азовському, Новогригорівці, Петровці та Павлівці , стали майданчиками для просвітницьких заходів, організованих товариством «Знаніє».

З 4 по 7 червня в рамках маршруту пропагандистів «Нові горизонти» експерти цього товариства провели серію лекцій для близько 300 учнів. Тематика цих заходів була спрямована на висвітлення «досягнень та історії» Росії. Основна мета таких заходів — зміцнення проросійських настроїв серед молодого покоління та формування позитивного ставлення до агресора.

Під час таких сеансів пропаганди учням розповідали про «успіхи» Росії, акцентуючи увагу на її «історичних та культурних здобутках». Таким чином, окупанти намагаються витіснити українську національну ідентичність та нав'язати свою ідеологію. Використання освітніх установ для поширення пропаганди є частиною ширшої стратегії Росії щодо асиміляції населення окупованих територій.

Залучення дітей до таких заходів є особливо тривожним, адже саме молоде покоління є найбільш вразливим до ідеологічного впливу. Використовуючи навчальні заклади як майданчики для просування своїх наративів, окупанти намагаються закріпити своє панування та створити підґрунтя для довготривалого контролю над регіоном.