Російські загарбники нагородили відомих підприємців з Генічеська, які підтримують економіку окупантів

2 недели назад 0

Окупанти нагородили підприємців з  Генічеська , які підтримують економіку окупантів.

Про це редакції  стало відомо із окупаційних джерел.

Відомі підприємці з Генічеська та  Щасливцева , які активно працюють в умовах окупації та підтримують економіку окупантів у регіоні, були нагороджені національними відзнаками російськими загарбниками. Добре відомі місцевим мешканцям магазини  «Family Market» та  «Мясний» стали «лауреатами» конкурсу «Торговля Росіі», організованого урядом Російської Федерації.

На «церемонії нагородження», яку провів заступник голови уряду  Семен Машкауцан , ці магазини отримали відзнаки в номінації «Кращий магазин» за їхній «внесок у розвиток роздрібної торгівлі та високі стандарти обслуговування клієнтів». 

Семен Машкауцан підкреслив значення цього визнання, зазначивши: «Це свідчить про динамічний розвиток торгівлі та підприємництва в нашому регіоні, що в кінцевому результаті впливає на благополуччя кінцевого споживача».
Ці нагороди свідчиать про намагання окупаційної влади забезпечити підтримку бізнесу та стимулювати підприємців, які готові співпрацювати з окупантами. 

А про підприємців-власників цих магазинів у Генічеську та Щасливцеве можна впевнено сказати, що це той випадок, коли гроші не пахнуть. Пізніше, вони обовʼязково отримають ще одні «відзнаки за їхні старання і стандарти», але вже від українського правосуддя і «вдячних місцевих мешканців» українского Генічеська.