![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/06/100b39707918d2cb71cd668d52f00142-755x450.jpg)
Секретар Херсонської міськради привітала журналістів
4 года назад 0
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко привітала журналістів з професійним святом:
— Бажаю творчого натхнення, успіхів та завжди мати цікаві, важливі гарячі новини! Слово має величезну силу! Ви впливаєте на формування громадської̈ думки, а значить вам під силу зробити життя в нашій країні сталим і якісним! Зі святом! , — привітала Олена УРСУЛЕНКО .