Серед звільнених з полону росіян — воїн Станіслав Юрченко з Херсонщини

3 месяца назад 0

31 січня 2024 року після понад півтори роки полону в результаті обміну повернувся додому військовослужбовець, мешканець Нововоронцовської громади Херсонщини Станіслав Юрченко із Нововоскресенського.

Про це повідомила Нововоронцовська селищна військова адміністрація.

Військовий Національної гвардії України обороняв Маріуполь і тримав оборону на «Азовсталі» та вийшов разом з іншими оборонцями за наказом головнокомандувача за процедурою екстракції.

«Щиро радіємо разом із рідними, щасливі за усі родини тих 207-ми військовополонених, для яких сьогодні пекло залишилося позаду. Зрозуміло, що нічого не можна забути. Але українське повітря вільної землі лікує»,  — наголосили в Нововоронцовській селищній адміністрації.Станіслав ЮрченкоФото:  Нововоронцовська селищна військова адміністрація Автор:  Нововоронцовська селищна військова адміністрація
Нагадаємо, що 31 січня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими. Додому повернули 207 українців. У Росії після падіння літака Іл-76 голова комітету з оборони Держдуми Росії Андрій Картаполов заявив, що тепер про обмін «не може бути й мови». РФ стверджувала, що на борту були українські полонені, хоча доказів цього досі не надала. Українська сторона зазначала, що ситуація з Іл-76 негативно вплинула на обмінний процес, утім наголошували, що робота триває.

У ГУР МО України кажуть, що «серед повернених 31 січня полонених не було тих, чий обмін зірвався через падіння Іл-76».