Сервісний центр МВС №6541 повертається у Херсон

1 год назад 0

На деокупованій Херсонщині активно відновлюються державні послуги. Зокрема, сервісний центр МВС №6541, який раніше був переміщений у Вінницю, повертається у рідне місто.
Відновлення роботи заплановано на 28 лютого за адресою: м. Херсон, вул. Вишнева, 22. 
За цією адресою працюватимуть та надаватимуть послуги одразу два сервісних центри МВС:  №6541 та №6543.
Графік їхньої роботи: вівторок-п’ятниця — з 8:00 до 17:00; субота — з 8:00 до 15:45; неділя, понеділок — вихідні.

У сервісному центрі МВС №6541 можна отримати наступні послуги:  всі реєстраційні дії з транспортними засобами; обмін чи відновлення посвідчення водія; видача міжнародного посвідчення водія; видача свідоцтва про допуск до перевезення небезпечних вантажів; вибракування транспортного засобу.
Наразі, на цій локації складати теоретичний та практичний іспити для отримання права керування транспортним засобом немає можливості. Повноцінне відновлення послуги з видачі посвідчень водія після навчання в автошколі відбудеться після погодження з військовою адміністрацією Херсонської області щодо безпекової ситуації. Про остаточне відновлення надання послуги повідомлять на всіх офіційних веб-сайтах і сторінках Головного сервісного центру МВС.
Для отримання додаткової довідкової інформації зверніться за номером: (050) 760-57-66
Громадяни, які залишили на платному зберігання свої державні номерні знаки та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, здані для оформлення тимчасового свідоцтва про реєстрацію для виїзду за кордон, можуть звернутися до сервісного центру МВС №0541 за адресою: м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24. Або ж отримати докладну інформацію можете за телефоном (0432) 66-16-92. 
Сервісний центр МВС №6541 плідно працював у м. Вінниця. За пів року тут провели 3732 реєстраційні операції з ТЗ. Проте, найзатребуванішою була послуга з обміну та видачі посвідчення водія вперше. Всього видано 2996 таких документів.
Головний сервісний центр МВС