![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/1a25697359d3d4f23272c20022a12b8f-281x450.jpg)
Скадовськ — це Україна: активісти поширили в окупованому місті проукраїнські постери та намалювали графіті
4 месяца назад 0
Учасники руху опору «Жовта Стрічка» поширили в окупованому Скадовську проукраїнські постери та намалювали графіті. Це відбувається попри патрулі, обшуки та тиск, що чинять російські окупанти проти місцевих мешканців.
Про це активісти «Жовтої Стрічки» повідомили у своєму телеграм-каналі.
Учасники руху опору наголошують, що потрібно показувати незламність перед окупантами: вони будуть збирати інформацію про злочини росіян стільки, скільки потрібно, будуть розвішувати жовті стрічки, клеїти постери та малювати патріотичні графіті стільки, скільки потрібно.
Довідково. «Жовта стрічка» — це рух громадського спротиву на тимчасово окупованих територіях України, створений у квітні 2022 року після російського військового вторгнення, метою якого є інформаційний опір російським окупантам.