![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/06/546853e5ae10dffc7fee280bf7b48b3a-749x450.jpg)
Сьогодні в Херсоні відзначають міжнародний день захисту дітей
2 месяца назад 0
Діти — найбільша цінність громади, наше майбутнє і радість. На жаль, їм випала доля пережити окупацію, зростати у складних умовах прифронтового міста під постійним прицілом російського ворога або залишити свою домівку і шукати прихистку на більш безпечних територіях. Вони вже отримали цей складний і болючий досвід, тому стали одночасно надзвичайно і сильними, і вразливими.
Малі містяни, скоріш за все, мали б інше дитинство, якби не російська агресія, тому у силу своїх можливостей та обставин намагаємося дати їм все для безпечного та цікавого дозвілля, розвитку, навчання, творчості та дорослішання.
Наша громада єдина у прагненні знайти можливості та ресурси, щоб покращити становище дітей та наблизити перемогу України над ворогом.
Наразі єдина можливість зробити їх справді щасливими – це вигнати окупантів і виграти війну. Тому гуртуймося навколо справ, що зміцнюють нашу незламність та допомагають ЗСУ, щоб вже скоро всі ми жили у мирній країні щасливих дітей.