Солдатська бібліотека. Ще один пропагандистський проєкт ворога на ТОТ

1 месяц назад 0

Солдатську бібліотеку відкрили в одній із лікарень тимчасово окупованого Донецька. Акція у кращих совкових традиціях супроводжувалася урочистими заходами й, звичайно, із залученням дітей. Самих же “героїв” на заході не спостерігалося.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Саме на дітей покладено головне завдання — це наповнити фонд бібліотеки. І не тому, що бракує коштів на придбання відповідної літератури. Суть проєкту в тому, щоб формувати відчуття причетності молодого покоління до “русской ідентичності” і героїв “сво”.

Звичайно, тематика книжкового фонду виключно про подвиги “дєдов” що воювали й обов’язково російська класика. Поки що назбирали дві полички літератури.

У межах пропагандистського кремлівського виховання дітей на тимчасово окупованих територіях окупанти залучили тисячі маленьких українців до участі у трансформованій військово-патріотичній грі  Центр національного спротиву нагадує, що залучення дітей до впровадження окупаційної політики рф на тимчасово окупованих територіях України порушують їх права і за ці дії буде покарання. Володієш інформацією про подібні дії окупантів та колаборантів — повідомляй