![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/09/db8f598b817469691d4d1b5d0a74a2d1.jpg)
Сьома ротація архітекторів і будівельників Полтавщини повернулася з Херсона
11 месяцев назад 0
Архітектори і будівельники із Полтавщини продовжують працювати в Херсоні. Вони фіксують наслідки підтоплення житла через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС.
Про це у Полтавській ОВА.
«П’ять фахівців із Петрівсько-Роменської й Решетилівської громад та Агентства місцевих доріг обстежували оселі херсонців. Об’єкти, які зазнали пошкоджень унаслідок підтоплення після підриву окупантами Каховської ГЕС. Нині наші вдома», – розповів Дмитро Лунін.
Нова бригада фахівців з Полтавщини готова продовжити роботу колег у Херсоні.
фото: Полтавська ОВА.