Спікер «POWER DAY FORUM» розповів студентам ХДУ історію свого успіху

2 недели назад 0

Днями студенти Херсонського державного університету зустрілися з начальником управління патрульної поліції в Херсонській області Костянтином Дронгалем. Захід відбувся в рамках першого за своїми масштабами «POWER DAY FORUM» для активної молоді Херсона та області.
Слухачами лекції стали студенти факультету бізнесу і права та факультету психології, історії та соціології. Тема зустрічі – «Від рядового до керівника». Студенти нашого освітнього закладу познайомилися з історією успіху Костянтина та отримали унікальну можливість стати учасниками форуму.
«Відповідальність – це не просто секрет успіху, це «ядро» життя. Кожен крок варто робити зважено та розсудливо, розуміти, що від будь-якої дії залежить не тільки твоє життя, а й життя багатьох людей», – зазначив Костянтин Дронгаль.
Спікер окреслив основні аспекти, що кожного дня допомагають на шляху до успіху та підкріпив прикладами з власного життя. Наприклад, бути наполегливим, ставити цілі та робити все задля їх реалізації, розвиватися фізично, жити в балансі, дбати про власну репутацію. І, головне, любити свою справу.
У ході зустрічі пан Костянтин запросив молодь до участі у «POWER DAY FORUM», де вони зможуть познайомитися з провідними лідерами Херсонщини та відвідати управління патрульної поліції в Херсонській області.
Зареєструватися на «POWER DAY FORUM» можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCY9qzAlxvTRGnELL9sTqZKxZDk_Y07FQrlKVD1QH1D_blzQ/viewform.
Форум стартує 16 листопада в ККЗ «Ювілейний».
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.