Спільнота ХДУ долучилася до всеукраїнського психологічного тренінгу

2 года назад 0

У зв’язку зі складною ситуацією в країні, люди знаходяться в стані постійного стресу та неспокою. За ініціативи Соціально-психологічної служби Херсонського державного університету студенти та співробітники нашого освітнього закладу долучилися до зустрічі з практичним психологом, присвяченій гармонізації емоційного стану.

Лектором заходу виступила керівниця психологічної служби Полтавського державного аграрного університету, практичний психолог зі стажем та фізичний реабілітолог за другою освітою Ірина Плаксієнко. 

«Основна мета нашої зустрічі – надати цікаві та ефективні вправи, спрямовані на опанування емоцій в стресовій ситуації без негативних наслідків для себе», – зазначила психологиня.

Зустріч об’єднала навколо себе близько 100 викладачів, студентів та співробітників з багатьох закладів вищої освіти України, серед них і Херсонський державний університет. 

На заході учасники обговорили прості й ефективні способи подолання гострого стресу та швидкого розслаблення, познайомилися з практичними методами саморегуляції та гармонізації психофізичного стану.

Варто зазначити, що наш освітній заклад також піклується про психологічне самопочуття спільноти університету. На базі ХДУ функціонують Соціально-психологічна служба та Волонтерський центр, що надають висококваліфіковану та якісну допомогу всім, хто цього потребує.

Пресцентр ХДУ