Спортсмени бойових мистецтв з Херсона вдало виступили у манежі ЗСУ

23-24 лютого у Києві  у спортивному манежі Збройних Сил України відбувся чемпіонат України серед школярів з рукопашного бою. В змаганнях у розділах легкий та дозований контакт прийняли участь більш 500 спортсменів з 14 областей України.
В захоплюючій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги херсонські  спортсмени з клубу „Фенікс”, віком від 10 до 15 років, провівши по 5-6 боїв, вибороли 6 призових місць.
Призерами фактично першості України з рукопашного бою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Кириченко Іван, Ломако Дмитро, Мазманян Акоп, Мунтян Олександр, Ткаченко Микита ,  5-6 місця зайняли: Дутка Владислав, Шлома Максим, Панарін Артем, Федчун Микита, Щербина Ростислав, Цаца Михайло .

Депутат Херсонської міськради Михайло Лінецький написав у "Фейсбук": Міська рада вітає тренерів Молодченко Миколу, Тетяну Кірющенко, Ігнатенко Андрія, Ігнатенко Євгена , всіх спортсменів і бажає тільки перемог у майбутніх змаганнях!