Станіславська громада отримала два мобільні ФАПи

1 год назад 0

Станіславська територіальна громада отримала два мобільні ФАПи від благодійної організації.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав начальник Станіславської СВА  Олександр Бабуцький , повідомляє .

Мобільні фельдшерсько-акушерські пункти у громаді з’явилися завдяки співпраці Херсонської ОВА та ГО "Ротарі клуб",  – йдеться у повідомленні.

ФАПи оснащені всім необхідним обладнанням, зокрема, стоматологічним устаткуванням, дефібрилятором, кисневим концентратором, апаратом УЗД та ін.

Мобільні медичні пункти працюватимуть на території  Широкої Балки та Олександрівки.

Також відомо, що завдяки співпраці з благодійними фондами "Серце української нації" та "Відродження Харкова" забезпечуються медичні заклади Херсонщини необхідним.

Днями волонтери привезли до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні медичні вироби та лікарські засоби. Цей вантаж буде розподілено між медзакладами деокупованої частини області.

Директорка лікарні Інна Холодняк зазначила, що ця допомога вкрай необхідна для порятунку життів та здоров?я пацієнтів.

Волонтери діляться, що це не останній їх візит на Херсонщину, адже вони й надалі підтримуватимуть область.

Відомо також, що польські благодійники  зголосилися допомогти відновити фельдшерські пункти у Кочубеївській громаді Херсонщини. 
Тепер люди зможуть отримувати меддопомогу вдома, у своїй тергромаді. 

Було закуплено та доставлено в громаду всі необхідні матеріали для проведення  ремонту приміщень, відновлення освітлення та каналізації. Попереду закупівля медичних меблів, замовлення вікон та склопакетів.

Це допомога від фармацевтичної фірми "Polpharma" та польського Фонду Освіти для демократії. Координацією проєкту займається Волонтерський центр "Гідність".

Також у першій декаді травня Херсонська обласна клінічна лікарня отримала карету "швидкої" від Європейського Союзу. 

До медзакладу прибула машина швидкої медичної допомоги типу "В". Вона обладнана всім необхідним для порятунку життів пацієнтів та невідкладної евакуації. 

Це вже друга машина "швидкої допомоги", котру отримує Херсонщина у рамках соціальної Програми підтримки України – Європейський Союз для міцних регіонів (Special Assistance Program in Eastern Ukraine / EU4ResilientRegions).