Студентам ХДУ презентували інформ-досьє «Смак Херсонщини»

4 года назад 0

Студенти  IV  курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Херсонського державного університету відвідали Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олеся Гончара. Співробітники закладу влаштували для них н езвичайний  день інформації під назвою «Смак Херсонщини».  
             
На початку заходу учасники ознайомилися з добіркою фахових навчальних та наукових видань у відділі обслуговування. Позмагалися у створенні авторського інтер’єру готелю чи ресторану за допомогою майданчика «Maker Space». 
 
Також співробітники бібліотеки ознайомили гостей з   відділом краєзнавства, де студенти довідалися багато цікавих фактів: де у нашому місті знаходиться будівля першого готелю; за якими критеріями вибагливі херсонці обирали ресторан для відвідування тощо. До того ж, вони  мали змогу погортати старовинні газети, в яких понад 100 років тому свою рекламу розміщували готелі та ресторани Херсона.


У свою чергу, фахівці Регіонального інформаційного центру книгозбірні запросили молодь на презентацію сучасного таврійського «смачного» інформ-досьє. Студенти поділилися вподобаннями щодо смаколиків, які символізують наш край. А також дізналися про розмаїття гастрономічних символів, що притаманні саме Херсонщині. І які нині  стали справжніми брендами.

А наприкіці заходу студенти-ресторатори склали авторське меню крафтових страв Херсонщини.  

За матеріалами  Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олеся Гончара