![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/10/b769f758b4e35ff045863ccff7cbb75b-647x450.jpg)
Студенти ХДУ розмалювали балкони гуртожитку на честь майбутнього юбілею
7 лет назад 0
"І ось, нарешті чудове закінчення тривалої та клопіткої праці. З нагоди 100-річчя Херсонського державного університету творчі та креативні мешканці внесли до буденності будівлі гуртожитку №3 нотки свята та народності. Тепер наше око милують не сірі та сумні нариси, а справжні витвори мистецтва.
Балкони гуртожитку оформили у кращих українських традиціях — Петреківським розписом. Це не що інше, як неперевершена авторська робота, яка ще довго буде нагадувати нашим мешканцям про річницю нашого вишу та привертатиме увагу оточуючих"
— написала на своїй сторінці в фейсбук вихователь гуртожитку №3, Надія Блищик.
Фото: Херсон Daily