Студенти ХДУ створюватимуть святкову атмосферу для херсонської малечі

2 года назад 0

Вже завтра, 16 грудня, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудуться чотири вистави, які підготували студенти Херсонського державного університету з нагоди Дня Святого Миколая для маленьких мешканців міста та області.
Цьогоріч студенти та викладачі Херсонського державного університету факультету культури і мистецтв спільно з Українською Православною Церквою та колективом театру за підтримки ректора ХДУ Олександра Співаковського реалізовуватимуть благодійний проєкт з нагоди свята.
Майбутні культурологи І-ІІІ курсів презентуватимуть виставу «В ніч на Святого Миколая» та інтермедію «Зимові пригоди в Мадагаскарі».
До режисерсько-постановчої групи увійшли: заслужена працівниця культури України, професорка Лідія Лимаренко, народний артист України, доцент Борис Чуприна, старша викладачка кафедри хореографічного мистецтва Інна Білоусенко, костюмерка Світлана Лєпьошкіна.
У ляльковому театрі відбудуться чотири вистави – для дітей воїнів АТО, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт. А також для дітей викладачів й студентів ХДУ і для маленьких мешканців міста та області.
Запрошуємо поринути в чарівну атмосферу Дня Святого Миколая разом з Херсонським державним університетом 16 грудня о 10:00, 12:00, 14:00 та 16:00 у Херсонському обласному академічному театрі ляльок.
Пресцентр ХДУ