Світло, вода і газ: чи зміняться тарифи у жовтні

2 месяца назад 0

У червні влада збільшила тарифи на електроенергію майже удвічі, але після цього більше нічого не змінювалося. У жовтні ситуація залишиться стабільною.

Що буде з цінами на електроенергію Тариф на електроенергію становить –  2,64 гривні за кіловат-годину. У Міненерго повідомили, що під час опалювального сезону його збільшувати не планують.
Проте цієї вартості не вистачає для того, щоб покривати витрати на підтримування роботи енергетичної системи. Деякі експерти вважають, що вартість для населення має становити понад 5 гривень за кіловат-годину.

Ціни воду не зміняться Підвищення тарифів на воду у жовтні чекати не варто. Проте у НКРЕКП неодноразово наголошували на дефіциті коштів, який спричинений несправедливими цінами на воду.

Нагадаємо!  Раніше НКРЕКП заявляла про підвищення вартості води на 32%, влада виступила категорично проти цього рішення і його відмінили.
Чи зміняться тарифи на газ Голова Нафтогазу Олексій Чернишов розповів, що ціни на газ для населення залишаться на рівні  7,96 гривні за кубометр.  Компанія обслуговує близько 98% населення.

Хочу усіх заспокоїти: ціна на газ для таких споживачів, як домогосподарства, залишиться стабільною – це 7,96 гривні, тобто та, яка була і минулого року. Також у нас діють спеціальні умови постачання газу для підприємств теплокомуненерго, — Олексій Чернишов, Голова Нафтогазу
Проте варто зазначити, що окрім Нафогазу в Україні є й інші постачальники. Проте підвищувати ціни вони теж не будуть.