Суд признал неправомерным приостановление льгот для участников АТО в общественном транспорте Херсона

3 года назад 0

Сегодня Херсонский окружной административный суд по иску участника боевых действий вынес решение, которым признал неправомерным и отменил приостановление льгот в общественном транспорте г. Херсона.

Об этом в facebook сообщил активист Константин Капошилин:

"МИ ПЕРЕМОГЛИ!Сьогодні Херсонський окружний адміністративний суд за позовом учасника бойових дій виніс рішення, яким визнав неправомірним та скасував призупинення пільг у громадському транспорті м. Херсона.

Якщо стисло, суть рішення полягає в наступному. Пільги на проїзд в громадському транспорті учасникам бойових дій встановлені Законом. Виконавчий комітет Херсонської міської ради обмежив дію цих пільг підзаконним актом. Це протиправно, м'яко кажучи.

Якщо відповідачу висточить мудрості не подавати апеляцію та не витрачати бюджетні кошти на сплату судового збору, через 30 днів, коли рішення набуде чинності, БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ БУДЕ ПОНОВЛЕНИЙ ДЛЯ ВСІХ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН З ПОЧАТКУ СЕРПНЯ!

Вітаю Херсонців із цим рішенням!Правова допомога військовослужбовцю була надана в рамках діяльності Центр допомоги учасникам бойових дій на Сході України!", — сообщил активист (на фото в центре).

Напомним, отмену льгот в общественном транспорте депутаты приняли 17 ноября 2020 года. Возвращение льгот рассмотрели на внеочередном заседании исполкома 8 февраля этого года. "За" проголосовало большинство. В пятницу, 12 февраля, решение было опубликовано на сайте городского совета.