«Суспільне Херсон» отримало 515 тисяч гривень з благодійного збору, який ініціював Львівський медіафорум

3 недели назад 0

На ці кошти Херсонська філія придбала необхідну для роботи техніку.

За  корпоративного сайту Суспільного, шість ноутбуків та допоміжна знімальна техніка, які були придбані за ці кошти,  дозволяють оперативно та якісно створювати відео для новин і ютуб-каналу «».

Співробітники філії користуються технікою і на виїздах, і для роботи на діджитал-платформах.

Менеджер «Суспільне Херсон»  Михайло Сваричевський    подякував Громадській організації «Львівський медіафорум» та усім, хто долучився до збору. Він також зазначив, що за ці кошти були придбані ті інструменти, які щодня використовуються журналістами у роботі.

«Матеріали про щоденні обстріли Херсона та злочини росіян на лівобережжі Херсонщини монтуються саме на цих нових ноутбуках і набирають мільйони переглядів, як-от історія про викладачку філософії чи про жительку Правдиного Софію Білу в окупації, яка врятувала трьох поранених українських військових. Ми придбали інструменти, що безпосередньо використовують журналісти під час запису інтервʼю чи на щоденних зйомках.»,  — зазначив    Михайло Сваричевський.

Матеріали філії можна слухати та дивитись на телеканалі «», «» та на  цифрових платформах.

Нагадаємо, що під час окупації Херсона росіяни розікрали та фактично знищили офіс Суспільного. Частина команди Херсонської філії продовжувала працювати дистанційно та в умовах окупації розповідати про те, що відбувається в регіоні. Після деокупації працівники «Суспільне Херсон» продовжують роботу під постійними обстрілами, надаючи аудиторії об’єктивну інформацію.

Фото: Суспільне