Ті, хто поїхав у Росію за «сертифікатами», змушені повернутись додому

1 месяц назад 0

На окуповану територію Херсонської області повернуться ті наші нерозумні земляки, які повірили окупантам і «евакуювались» у глиб держави-агресора у надії отримати там «житловий сертифікат».

«Зараз вже закінчилась програма реалізації житлових сертифікатів для жителів Херсонської області і багато хто, це я точно знаю з особистих зустрічей з евакуйованими, виявляють бажання повернутись на територію Херсонської області і допомагати створювати Ті і приносити користь»,  — заявила окупаційному виданню «Новое. Медиа» «заступник губернатора Херсонської області по роботі з евакуйованими мешканцями» Тетяна Кузьмич. Зараз для тих, хто повернеться, буцімто, проводиться активний пошук вакансій на малій батьківщині і невдовзі робочі місця їм обіцяють знайти. Де вони є у регіоні з непрацюючою економікою, окупанти не уточнюють.

Крім, хіба що, окупаційних шкіл, куди, як вже писав NewDay.ua, беруть всіх підряд. В окупаційні ж адміністрації, військкомати, суди чи поліцію тих, хто повертатиметься з «евакуації», навряд чи візьмуть? Причому з «сертифікатами» і «соціальними виплатами» від окупантів «пролетіли» не всі. Не жителі окупованого лівобережжя, а деякі громадяни Росії встигли ними скористатись.

Окупаційна прокуратура Херсонської області повідомила про мешканку Москви, яка у липні 2023 року надала у «багатофункціональний центр» Генічеська «завідомо неправдиві свідчення про проживання з двома неповнолітніми дітьми у Новій Каховці у період з лютого по жовтень 2022 року» і отримала за це «соціальні виплати». Наскільки велика сума, якщо шахрайка поїхала за нею у Генічеськ аж з Москви, у фейковій прокуратурі не повідомили.

Борис ВИНОГРАДОВ,