Юні херсонці стали дипломантами фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю

3 года назад 0

Юні херсонці — учасники Інклюзивної театральної студії «Світло в тобі», яка створена на базі Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», стали дипломантами IIІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю “Сузір’я любові”, який проходив з 15 по 17 жовтня у місті Чернівці.
«Діти успішно виступили на великій сцені, вони показали акторську та танцювальну майстерність, старалися якнайкраще представити свій колектив. Також поспілкувалися з іншими учасниками фестивалю та познайомилися з визначними пам’ятками Чернівців. Ми із задоволення приїдемо на Фестиваль у наступному році», — поділилася враженнями від участі у заході керівник Інклюзивної театральної студії «Світло в тобі» Тетяна Михайлова.
Заснувала та організувала захід відома чернівецька активістка, голова громадської організації «Чернівецьке товариство людей з інвалідністю «Мрія» Любов Свіріденко.
Основна мета фестивалю – соціалізація людей з інвалідністю через культуру та мистецтво, а також інтеграція у суспільство.
ГО "Сонячні діти Херсонщини"